0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Philippines
PBA Commissioner's Cup
Phoenix Fuel Masters
۹۱
۱۰۱
Bay Area Dragons
Finished
۱۲:۰۰
Converge Fiberxers
۱۰۵
۱۰۹
Magnolia Hotshots
Finished
۱۴:۱۵
Australia
NBL
Illawarra Hawks
۹۷
۱۰۶
Sydney Kings
Finished
۱۳:۳۰
SE Melbourne Phoenix
۸۴
۷۹
Tasmania JackJumpers
Finished
۱۱:۳۰
World
FIBA World Cup Women
Australia (W)
۹۵
۶۵
Canada (W)
Finished
۰۶:۳۰
China (W)
۶۱
۸۳
USA (W)
Finished
۰۹:۳۰
Japan
B League
Toyama Grouses
۸۴
۹۰
Shibuya Hitachi Sun Rockers
Finished
۱۲:۰۵
Hiroshima Dragonflies
۸۹
۹۶
Yokohama B-Corsairs
Finished
۱۰:۳۵
Niigata Albirex BB
۸۲
۷۳
Shimane Susanoo Magic
Finished
۱۲:۰۵
Gunma Crane Thunders
۸۸
۸۰
Shiga Lakestars
Finished
۰۹:۳۵
Mitsubishi Nagoya Diamond Dolphins
۸۴
۷۴
Aisin Seahorses Mikawa
Finished
۰۹:۳۵
Kyoto Hannaryz
۶۵
۹۲
Sendai 89ers
Finished
۱۰:۳۵
Shinshu BW
۶۱
۶۶
Toyota Alvark
Finished
۰۸:۳۰
Cyberdyne Ibaraki Robots
۷۹
۸۸
Fighting Eagles Nagoya
Finished
۰۹:۳۵
Chiba Jets
۷۷
۶۷
Osaka Evessa
Finished
۰۹:۳۵
Levanga Hokkaido
۹۰
۹۵
Akita Northern Happinets
Finished
۰۸:۳۵
Hamamatsu Sanen Neophoenix
۸۵
۸۷
Kawasaki Brave Thunders
Finished
۰۹:۳۵
Ryukyu Golden Kings Okinawa
۸۱
۵۲
Utsunomiya Brex
Finished
۱۳:۳۵
South America
Liga Sudamericana
San Martin de Corientes
۶۸
۶۹
Liga Sorocabana
Finished
۰۱:۳۰
Titanes de Barranquilla
۷۸
۵۲
Punto Rojo LR 24
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Paulista Women
Veracruz Campinas (W)
۶۳
۶۷
Funvic/Ituano (W)
Finished
۰۲:۰۰
Pro Esporte (W)
۱۰
۴۱
Basquete Catanduva (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
B2 League
Earthfriends Tokyo Z
۷۵
۷۱
Yamagata Wyverns
Finished
۱۱:۳۰
Koshigaya Alphas
۶۲
۷۲
Nishinomiya Storks
Finished
۰۸:۳۰
Ehime Orange Vikings
۹۸
۷۲
Kagawa Five Arrows
Finished
۱۰:۳۵
Fukushima Fire Bonds
۸۴
۷۷
Saga Ballooners
Finished
۰۸:۴۵
Bambitious Nara
۷۸
۷۲
Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
Turkey
TBSL
Merkezefendi Belediyesi Denizli
۷۰
۷۹
Socar Petkimspor
Finished
۱۳:۳۰
Pinar Karsiyaka SK
۷۹
۷۶
Manisa BBSK
Finished
۱۶:۰۰
Tofas Bursa
۹۲
۵۳
Buyukcekmece Basketbol
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
Liga Nova KBM
Krka Novo Mesto
۱۰۵
۶۷
Kk Rogaska
Finished
۱۴:۳۰
KK Sentjur Tajfun
۷۶
۵۹
Zlatorog Lasko
inprogress
۲۰:۳۰
KK Skofja Loka
۸۰
۸۴
KD Ilirija
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Korisliiga
Salon Vilpas Vikings
۶۵
۷۲
BC Nokia
Finished
۱۹:۳۰
Tapiolan Honka
۷۱
۷۶
Lahti Basketball
Finished
۱۸:۳۰
Kouvot Kouvola
۸۲
۹۵
KTP Basket Kotka
Finished
۱۶:۳۰
Lapuan Korikobrat
۸۱
۷۲
Kauhajoen Karhu
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
LNBP
Mineros de Zacatecas
۸۰
۷۴
Fuerza Regia de Monterey
Finished
۰۴:۳۰
Libertadores De Queretaro
۸۴
۸۲
Abejas de Leon
Finished
۰۵:۰۰
Plateros de Fresnillo
۶۹
۱۰۰
Dorados De Chihuahua
Finished
۰۴:۳۰
Soles de Mexicali
۹۴
۸۳
Astros de Jalisco
Finished
۰۶:۳۰
Dominican Republic
Baloncesto Superior
Huellas del Siglo
۸۵
۸۱
Bameso
Finished
۰۴:۳۰
El Millon
۷۲
۹۸
Los Prados
Finished
۰۲:۳۰
France
Pro A
ASVEL Lyon Villeurbanne
۱۰۲
۸۴
JL Bourg Basket
Finished
۱۶:۴۵
Fos Ouest Provence Basket
۵
۵
JSF Nanterre
inprogress
۲۲:۰۰
Paris Basketball
۴۴
۳۳
ADA Blois Basket 41
inprogress
۲۱:۳۰
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
۲۴
۲۲
JDA Dijon Bourgogne
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
BLNO
Gimle
۸۷
۷۵
Tromso Storm
Finished
۱۸:۳۰
Centrum Tigers Oslo
۸۵
۵۷
Nidaros Jets
Finished
۱۷:۳۰
Asker Aliens
۹۰
۱۰۴
Froya Ambassadors
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
NBL
BK NH Ostrava
۸۸
۷۷
BK JIP Pardubice
Finished
۱۹:۰۰
BK Opava
۶۱
۶۹
CEZ Basketball Nymburk
Finished
۱۹:۳۰
BC Brno
۹۲
۷۹
Slavia Praha
Finished
۲۰:۰۰
USK Praha
۸۷
۷۲
Kingspan Kralovsti Sokoli
Finished
۱۹:۰۰
BK Redstone Olomoucko
۷۳
۷۸
BC Kolin
Finished
۱۹:۳۰
Nicaragua
LSB
Universidad Nacional de Ingenieria
۶۸
۸۱
Costa Caribe
Finished
۰۴:۰۰
Real Esteli
۹۷
۸۳
Chinandega
Finished
۰۴:۰۰
Colombia
Liga Profesional
Carribean Storm Islands
۹۰
۷۲
Tigrillos de Antioquia
Finished
۰۴:۳۰
Bucaros
۸۲
۷۱
Corsarios de Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
Carribean Storm Islands
-
-
Tigrillos de Antioquia
Cancelled
۰۴:۳۰
Germany
BBL
Bayern Munchen
۸۷
۸۰
Ratiopharm Ulm
Finished
۱۹:۳۰
Hamburg Towers
۹۱
۷۴
Mitteldeutscher BC Weissenfels
Finished
۱۹:۳۰
S Oliver Wurzburg Baskets
۲
۳
Telekom Baskets Bonn
inprogress
۲۲:۰۰
Serbia
KLS
KK Stada Vrsac
۷۳
۸۰
Vojvodina
Finished
۱۹:۳۰
Zlatibor Cajetina
۷۷
۶۴
Kolubara 2003
Finished
۱۹:۳۰
Sloga Kraljevo
۴۸
۴۱
Cacak 94
inprogress
۲۱:۰۰
OKK Novi Pazar
۸۵
۷۸
Tamis Pancevo
Finished
۱۹:۳۰
Poland
PLK
Trefl Sopot
۴۵
۳۲
Dabrowa Gornicza
inprogress
۲۱:۰۰
GTK Gliwice
۶۳
۴۹
Start Lublin
Finished
۱۹:۰۰
Spain
ACB
CAI Zaragoza
۶۴
۸۱
UCAM Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Granada
-
-
La Bruixa Basquet Manresa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Iberostar Tenerife Canarias
-
-
Basquet Girona
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Italy
Lega A
Benetton Universo Treviso
۰
۴
Pallacanestro Reggiana
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie A2
Urania Basket Milano
۰
۲
Pallacanestro Cantu
inprogress
۲۲:۰۰
Novipiu JB Monferrato
۹۱
۷۰
A.S.D. Latina Basket
Finished
۱۹:۳۰
UEB Gesteco Cividale
۳۵
۳۵
Chieti Pallacanestro
inprogress
۲۱:۳۰
Portugal
LPB
CD Povoa
۷۶
۸۶
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
Finished
۱۸:۰۰
CAB Madeira
۷۷
۸۰
Ovarense Aerosoles
Finished
۱۷:۳۰
Sport Lisboa Benfica
۱۱۱
۸۵
Lusitania Angra Patrimonio Mundial
Finished
۱۹:۳۰
Sangalhos DC
۳۸
۵۰
FC Porto
inprogress
۲۱:۰۰
Oliveirense Basquetebol
-
-
CP Esgueira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Hungary
NB I. A
Kaposvari KK
۸۸
۹۴
Szolnoki Olajbanyasz
Finished
۱۹:۳۰
Soproni Sordogok
۹۰
۶۲
DEAC Debreceni
Finished
۱۹:۳۰
Budapesti Honved SE
۶۱
۷۸
Falco KC-Szombathely
Finished
۱۹:۳۰
Ose Lions
۱۰۴
۹۸
BC Kormend
Finished
۱۹:۳۰
Poland
1. Liga
AZS AGH Kraków
۸۱
۹۲
Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
KSP Polonia Warszawa
۷۴
۸۶
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
PBG Basket Poznan
۸۹
۹۴
Rosa Radom
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Walbrzych
۹۲
۶۸
MOSiR Krosno
Finished
۱۹:۳۰
MMKS Zak Koszalin
۳۵
۲۸
Polonia Bytom
inprogress
۲۱:۳۰
WKK Wroclaw
۲۳
۲۸
Dziki Warszawa
inprogress
۲۱:۳۰
Croatia
A1 League
KK Gorica
۷۱
۵۳
KK Zabok
Finished
۱۸:۳۰
Skrljevo
۶۹
۷۸
KK Furnir Dubrava
inprogress
۲۰:۳۰
Europe
ABA League
KK Igokea
۸۳
۹۱
KK Mornar Basket Bar
Finished
۱۷:۳۰
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
۲۴
۱۲
KK MZT Skopje Aerodrom
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
BNXT League
BAL Weert
۲۹
۱۹
Den Helder Suns
inprogress
۲۱:۳۰
Stella Artois Leuven Bears
۳
۴
Spirou Basket Charleroi
inprogress
۲۲:۰۰
Belgacom Liege Basket
۵
۲
Generali Okapi Aalstar
inprogress
۲۲:۰۰
Portugal
LFB Women
CP Esgueira (W)
۱۹
۲۶
Quinta dos Lombos (W)
inprogress
۲۱:۱۵
Slovenia
2. SKL
Medvode
۶۰
۶۵
KK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Portoroz
۸۲
۸۰
Jance Ljubljana
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Pro A
Nurnberg Falcons BC
۸۷
۸۲
TBB Gladiators Trier
Finished
۲۰:۰۰
VfL Kirchheim Knights
۵۵
۷۰
Walters Tigers Tubingen
inprogress
۲۰:۳۰
Eisbaren Bremerhaven
۷۸
۵۰
LTi Giessen 46ers
inprogress
۲۰:۳۰
Artland Dragons
۴۰
۴۹
Rasta Vechta
inprogress
۲۱:۰۰
Giants Leverkusen
۵۳
۳۹
Post Sudstadt Karlsruhe
inprogress
۲۱:۰۰
Slovakia
Extraliga Women
Piestanske Cajky (W)
۷۶
۵۶
Slavia Banska Bystrica (W)
Finished
۱۹:۳۰
Young Angels Kosice (W)
۱۰۱
۶۳
CBK Kosice (W)
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Romanian Cup
CSO Voluntari
۹۷
۵۲
BC Miercurea Ciuc
Finished
۱۹:۰۰
CSU Atlassib Sibiu
۷۲
۵۸
ACS Targu Jiu
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Bucuresti
۶۹
۶۷
U-Banca Transilvania Cluj Napoca
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Superliga
Oberwart Gunners
۸۹
۶۳
Nord Dragonz
Finished
۱۹:۰۰
Republic of Kosovo
Superliga
Bashkimi
۸۴
۷۹
Rahoveci
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
SB League
Lugano Tigers
۸۲
۹۸
Sam Basket Massagno
Finished
۱۸:۳۰
BBC Monthey-Chablais
۹۳
۸۳
Benetton Fribourg Olympic
Finished
۱۹:۰۰
Lions de Geneve
۷۹
۶۴
Union Neuchatel Basket
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Liga Desenvolvimento U22
Praia Clube/Gabarito LDB U22
۶۱
۷۵
Bauru Atletico Clube U22
Finished
۱۷:۴۵
Corinthians U22
-
-
C.A. Paulistano U22
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sweden
Ligan
Koping Stars
۸۲
۶۴
KFUM Fryshuset
Finished
۱۷:۳۴
Lithuania
LKL
Prienai Labas Gas
۶۶
۸۹
Lietuvos Rytas Vilnius
Finished
۱۷:۳۰
Jonavos SK Petrochema
۷۱
۶۴
Nevezis Kedainiai
Finished
۱۷:۵۰
Brazil
Carioca U19
Botafogo FR U19
۶۸
۷۶
Fluminense U19
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
ENP Enosis Neon Paralimniou BC
۵۷
۵۲
Omonia B.C.
Finished
۱۷:۳۰
InterCollege Etha Engomis
۶۶
۷۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۹:۳۰
CD Baloncesto La Roda
۸۴
۱۰۳
Almansa
inprogress
۲۰:۳۰
Planasa Navarra
۴۷
۴۲
CB Enrique Soler
inprogress
۲۱:۳۰
Greece
Super Cup
Panathinaikos Athens
۷۲
۶۷
VAP Kolossos Rodou
Finished
۱۷:۳۰
Olympiakos Pireus
۳۴
۲۷
ASP Promitheas
inprogress
۱۹:۳۰
Hungary
Division 1 Women
BEAC Ujbuda (W)
۶۴
۸۸
PEAC-Pecs (W)
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Basketligaen
BK Amager
۷۷
۹۵
Randers Cimbria
Finished
۱۶:۰۰
Vaerlose
۸۴
۷۵
Aarhus Bakken Bears
Finished
۱۶:۳۰
Italy
A1 Women
GEAS S.S. Giovanni (W)
۵۴
۴۵
Libertas Moncalieri (W)
Finished
۱۵:۳۰
Europe
Latvian-Estonian League
Latvijas Universitate
۸۸
۷۹
Keila
inprogress
۱۵:۳۰
TalTech Basket
۸۳
۸۹
Kk Rapla
Finished
۱۷:۳۰
SK Prometey
۱۰۹
۵۶
BK Ogres Kolibri
Finished
۱۹:۰۰
Parnu
۸۷
۸۶
KK Viimsi
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga Nationala Women
CS Rapid Bucuresti (W)
۶۶
۵۴
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۴:۳۰
CS Universitatea Cluj (W)
۳۲
۱۰۷
ACS Sepsi-SIC SF. Gheorghe (W)
Finished
۱۶:۳۰
CSM Constanta (W)
۵۶
۶۴
ACS KSE Targu Secuiesc (W)
Finished
۱۸:۳۰
World
FIBA 3x3 World Tour
Riga 3x3
-
-
Utsunomiya 3x3
Finished
۱۰:۵۵
Japan
B3 League
Tryhoop Okayama
۹۳
۷۳
Gifu Swoops
Finished
۰۸:۳۵
Shinagawa City Club
۶۶
۱۰۶
Tokyo United BC
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
KBL Cup
Goyang Orions
۶۶
۵۸
Seoul Thunders
Finished
۰۸:۳۰
Changwon LG Sakers
۱۰۶
۷۹
Sangmu
Finished
۱۰:۳۰
Philippines
NCAA Philippines
Batangas EAC Generals
۶۱
۷۳
CSB Blazers
Finished
۰۷:۳۰
San Sebastian Golden Stags
۵۷
۶۱
UPHSD Altas
Finished
۱۰:۳۰
United States
NBA Preseason
Los Angeles Clippers
۱۲۱
۸۱
Maccabi Raanana
Finished
۰۵:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
BC Chalchuapa United
۹۸
۱۱۳
Brujos Izalco
Finished
۰۵:۰۰
Santa Ana BC
۱۰۴
۱۲۳
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۰۰
France
Nationale 1
Cergy Pontoise Basketball
۲۹
۲۲
Kaysersberg/Ammerschwihr BCA
inprogress
۲۱:۳۰
Sables Vendee Basket
۳۱
۳۸
CEP Lorient
inprogress
۲۱:۳۰