0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Real Mallorca
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sevilla FC
۰
۲
Atletico Madrid
Finished
۲۰:۰۰
Getafe
۲
۳
Real Valladolid
Finished
۱۷:۴۵
Cadiz
۰
۰
Villarreal CF
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie A
Napoli
۳
۱
Torino FC
Finished
۱۶:۳۰
Empoli
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Internazionale Milano
۱
۲
AS Roma
Finished
۱۹:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Racing Club Strasbourg
۱
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Chaves
۱
۱
Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
Futebol Clube Vizela
۱
۰
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
England
Premier League
Liverpool
۳
۳
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Fulham
۱
۴
Newcastle United FC
Finished
۱۷:۳۰
West Ham United
۲
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۲۰:۰۰
Crystal Palace FC
۱
۲
Chelsea
Finished
۱۷:۳۰
Southampton FC
۱
۲
Everton
Finished
۱۷:۳۰
Bournemouth AFC
۰
۰
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal
۳
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Bundesliga
RB Leipzig
۴
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
1. FC Union Berlin
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۲
۱
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۵
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۰:۰۰
1. FC Koln
۳
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۳
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
Eredivisie
AFC Ajax
۰
۰
Go Ahead Eagles
inprogress
۲۱:۳۰
FC Groningen
۱
۴
AZ Alkmaar
Finished
۲۰:۱۵
FC Twente
-
-
SBV Vitesse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۳
۰
PSV Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
Turkey
Super Lig
Ankaragucu
۱
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۳۰
Adana Demirspor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۲۰:۳۰
Kayserispor
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga I
CFR 1907 Cluj
۰
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۰۰
CS Dacia Mioveni
۲
۲
FC U Craiova 1948
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J League
Kashima Antlers
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Consadole Sapporo
۴
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۰:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۴
Yokohama F Marinos
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Scotland
Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۰
۴
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Celtic FC
۲
۱
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
Aberdeen FC
۴
۱
Kilmarnock
Finished
۱۷:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۱
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۰
۲
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
Al Sharjah SCC
۳
۰
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas FC
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al-Nasr
۱
۲
Al Wasl
Finished
۱۹:۳۰
Dibba AL Fujairah
۱
۳
Ajman
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Plaza Colonia
۱
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۱۹:۰۰
Japan
J2 League
F.C. Ryukyu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۳:۰۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۳
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۳
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۲
۱
FC Hradec Kralove
inprogress
۲۰:۳۰
Bohemians 1905
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۲
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Union Santa Fe
۰
۱
Newell's Old Boys
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۴
۳
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
Tigre
۳
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۲
۴
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
۱
۰
Atletico Huracan
inprogress
۲۲:۰۰
Platense
۰
۰
Defensa y Justicia
Finished
۱۹:۳۰
Central Cordoba De Santiago
۰
۰
Sarmiento
Finished
۱۹:۳۰
United States
MLS
Toronto FC
۰
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
-
-
FC Dallas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
New England Revolution
۱
۰
Atlanta United
inprogress
۲۱:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۰
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
FC Seoul
۲
۳
Daegu FC
Finished
۰۸:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
FC Juarez
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۰
Puebla
۱
۲
Club America
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie B
CS Alagoano
۱
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۱
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۳
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Sampaio Correa-MA
۲
۱
Gremio RS
Finished
۰۱:۳۰
Brusque
۰
۲
Criciuma EC
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۲۱:۰۰
NK Osijek
۴
۱
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۲۵
Peru
Primera Division
Utc de Cajamarca
۴
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Premier League
FK Lokomotiv Moscow
۲
۴
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۹:۳۰
Gazovik Orenburg
۴
۱
PFK Sochi
Finished
۱۴:۳۰
FK Khimki
۱
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۰:۳۰
Qatar
Stars League Cup
Umm Salal
۳
۲
Al Sadd
Finished
۱۹:۴۵
Al-Wakra
۱
۰
Al Sailiya
Finished
۱۹:۴۵
Al-Ahli Doha
۲
۱
Qatar SC Doha
Finished
۱۹:۴۵
England
Championship
Sheffield United FC
۱
۱
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
Reading
۳
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۰
Preston North End FC
Finished
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion FC
۲
۳
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۱
Millwall
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City FC
۱
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Coventry City FC
۱
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۱
۰
FC Edmonton
Finished
۰۵:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۰
Atletico Ottawa
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۰
New Mexico United
Finished
۰۵:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
Bolivia
LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۰۳:۳۰
Nacional Potosi
-
-
Royal Pari
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۱:۳۵
Tijuana (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۳:۳۰
Tigres Uanl (W)
۲
۲
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
Unam Pumas (W)
۴
۰
Leon (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
Modena
۱
۰
Reggina
Finished
۱۵:۳۰
Cagliari
۱
۴
SSC Venezia
Finished
۱۵:۳۰
Palermo
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۵:۳۰
Cittadella
۰
۲
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Bari
۶
۲
Brescia
Finished
۱۵:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۰
۲
Genoa
Finished
۱۵:۳۰
AC Parma
۲
۱
Frosinone
Finished
۱۵:۳۰
AC Perugia
۱
۳
Pisa
Finished
۱۷:۴۵
Japan
J3 League
Fujieda MYFC
۴
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۴
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli
۰
۰
FC Heidenheim 1846
inprogress
۲۲:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
Villarreal CF B
-
-
Burgos CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Mirandes
۳
۳
Las Palmas
Finished
۱۷:۴۵
Racing Santander
۰
۰
Malaga CF
Finished
۱۷:۴۵
FC Andorra
۳
۱
Levante
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Tercera Division
Deportes Linares
۱
۱
AC Colina
Finished
۰۲:۰۰
Deportes Union Companias
۰
۰
Deportivo Provincial Ranco
inprogress
۲۲:۰۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
Tabor Sezana
Finished
۱۹:۰۰
FC Koper
۰
۰
NK Bravo
inprogress
۲۱:۴۵
NK Domzale
۲
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
United States
NWSL
San Diego Wave (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۵:۳۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۱
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۵
SK Rapid Wien
Finished
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۱
۳
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie A
Gualaceo SC
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
Deportivo Madryn
۰
۰
Sacachispas
inprogress
۲۱:۳۰
Almagro
۰
۰
Independiente Rivadavia
inprogress
۲۱:۴۰
Villa Dalmine
۰
۰
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Ferro Carril Oeste
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۲:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۱
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Augsburg U19
۲
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۲
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bonner SC U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۶
۰
Energie Cottbus U19
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۱
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۴:۳۰
Werder Bremen U19
۲
۳
Hamburger SV U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۲
۳
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Freiburg U19
۰
۱
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
Super League
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
FC Zurich
inprogress
۲۲:۰۰
FC Basel
۳
۲
FC St. Gallen
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Primera Division
Caracas FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes de Mérida
۳
۲
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۲:۴۵
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۳
۱
Alianza Petrolera
Finished
۰۴:۳۰
Cortulua
-
-
Atletico Bucaramanga
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Tukums 2000
۱
۰
FK Auda
Finished
۱۳:۳۰
Rigas Futbola Skola
۶
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۵:۳۰
FK Liepaja
۵
۲
Spartaks Jurmala
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Hradec Kralove U19
۲
۱
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Banik Ostrava U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۲
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۷
۲
Pribram U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۱
Dukla Praha U19
Finished
۱۵:۱۵
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۵
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۵:۳۰
SV Elversberg
۱
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۲
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg
۱
۰
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۱
Hwaseong FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Cheongju City FC
۰
۱
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Inter Milan U19
۱
۱
Atalanta U19
Finished
۱۲:۳۰
Cagliari U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۳
۴
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Frosinone U19
Finished
۱۶:۳۰
Cesena U19
۰
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Premier League
Metal Kharkiv
۱
۶
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Lviv
۰
۳
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingulets Petrove
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۳:۳۰
Norway
Eliteserien
Tromso IL
۰
۱
Molde FK
Finished
۱۷:۳۰
Valerenga IF Oslo
۴
۰
Stromsgodset IF
Finished
۱۹:۳۰
Lillestrom SK
۱
۴
FK Bodo Glimt
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie A
Internacional RS
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro
۱
۰
Fluminense RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Ceara CE
۰
۱
America Mg
inprogress
۲۱:۳۰
France
Ligue 2
Chamois Niortais FC
۰
۰
EA Guingamp
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Caen
۰
۱
Quevilly
inprogress
۲۰:۳۰
Valenciennes FC
۲
۱
FC Sochaux
inprogress
۲۰:۳۰
FC Metz
۱
۰
Pau FC
inprogress
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
۲
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۱۶:۳۰
Dijon FCO
۰
۰
Le Havre AC
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique Nimes
۰
۱
Paris FC
inprogress
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۱
SC Amiens
inprogress
۲۰:۳۰
Annecy FC
۰
۱
SC Bastia
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Degerfors IF
۳
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۹:۰۰
Malmo FF
۰
۰
Hammarby IF
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۸
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
TT Ha Noi
۵
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۲
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۴:۱۵
Poland
Ekstraklasa
MKS Pogon Szczecin
۰
۰
Lechia Gdansk
inprogress
۲۲:۰۰
KKS Lech Poznan
۰
۰
KP Legia Warszawa
Finished
۱۹:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۳
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
National League
Yadanarbon
۱
۱
Shan United FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۱
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Backa Topola
۲
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۳۰
Napredak Krusevac
۳
۰
FK Kolubara
inprogress
۲۰:۳۰
FK Javor Ivanjica
۰
۲
FK Vozdovac
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
FFA Cup
Sydney United
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
Finland
Kakkonen Lohko A
Kiffen
۰
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۴:۳۰
Jippo Joensuu
۱
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۴:۳۰
Atlantis FC Edustus
۴
۱
Peka
Finished
۱۴:۳۰
Futura
۰
۱
PPJ Helsinki
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۳
Lahden Reipas
Finished
۱۴:۳۰
FC LaPa
۰
۲
NJS
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga II
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۲
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Selimbar
۱
۱
Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۱:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۰
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۱:۳۰
Denmark
1st Division
Nykobing FC
۲
۳
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۴
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۵:۳۰
England
League 2
Leyton Orient
۱
۲
Newport County FC
Finished
۱۷:۳۰
Crawley Town
۱
۲
Stevenage Borough
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۵:۳۰
Stockport
۱
۱
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
Rochdale
۱
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۰
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town
۱
۲
Northampton Town
Finished
۱۷:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Salford City
۱
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۱
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Raed Buraidah
۲
۱
Al Adalah
Finished
۱۹:۰۰
Al-Wahda
۱
۰
Al-Ettifaq Dammam
inprogress
۲۱:۳۰
Dhamk
۲
۰
Al-Tai
Finished
۱۹:۰۰
Al-Khaleej
۰
۰
Al-Baten
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۱
۲
FCJ Blackbird
Finished
۱۳:۳۰
Korsnas FF
۲
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Kultsu
۲
۳
IPS Edustus
Finished
۱۴:۳۰
Roi United
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۳
TiPS
Finished
۱۵:۳۰
HauPa
۴
۴
Tervarit
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۴
۲
Masku
Finished
۱۵:۳۰
England
National League
Notts County
۳
۱
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield
۱
۲
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۲
Wrexham
Finished
۱۷:۳۰
Boreham Wood FC
۳
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۹:۵۰
Dorking Wanderers
۵
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
۱
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Halifax Town
۰
۴
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
Southend United
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Barnet
۰
۵
York City FC
Finished
۱۷:۳۰
Solihull Moors
۲
۲
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۲
Wealdstone FC
Finished
۱۷:۳۰
Gateshead
۱
۱
Eastleigh
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۵:۰۰
FC Kuressaare
۲
۲
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۷:۳۰
Flora Tallinn
۴
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۲۰:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۳
۳
Naestved BK II
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
-
-
Skjold
Finished
۱۴:۳۰
Allerod FK
-
-
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
BK Avarta
-
-
Slagelse
Finished
۱۴:۳۰
Herlev IF
۳
۵
VB 1968
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۴
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
Bron Radom
۴
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
KS Blonianka Blonie
۳
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Ostroda
۰
۴
Unia Skierniewice
Finished
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۷:۳۰
Ursus Warsawa
۲
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۷:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۳
۳
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۱:۳۰
Union Cocle
۰
۲
Atletico Chiriqui Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۲
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Sweden
Superettan
AFC Eskilstuna
۰
۱
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Orgryte IS
۴
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
Landskrona Bois
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OLS
۱
۲
OTP
Finished
۱۴:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
Närpes Kraft
Finished
۱۴:۳۰
Komeetat
۰
۴
VIFK Vaasa
Finished
۱۴:۳۰
GBK Kokkola
۲
۴
JS Hercules
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaajakoski
۱
۲
Jakobstads BK
Finished
۱۴:۳۰
KajHa
۲
۲
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۴:۳۰
England
League One
Bolton Wanderers
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۳
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Exeter City FC
۲
۲
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۲
۰
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۲
۳
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۲
Derby County
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۰
۱
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۲
Portsmouth
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
۳
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Pescara
۲
۲
ASD Nuova Monterosi
Finished
۱۹:۰۰
Crotone
۱
۰
Juve Stabia
Finished
۱۹:۰۰
Virtus Francavilla
۲
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۹:۰۰
Messina
۱
۰
Giugliano
Finished
۱۶:۰۰
Avellino
۲
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Taranto Sport
۱
۰
Foggia
Finished
۱۹:۰۰
Audace Cerignola
۰
۱
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۹:۰۰
AZ Picerno ASD
۱
۲
AC Monopoli
Finished
۱۹:۰۰
Viterbese
۱
۵
Latina Calcio
Finished
۱۹:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۴
Catanzaro
Finished
۱۹:۰۰
Scotland
League One
Dunfermline
۲
۲
Peterhead
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۲
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Taraz
۰
۱
Maktaaral FC
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
Ordabasy Shymkent
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۳
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
PFK Turan Tovuz
۱
۳
FK Zira
Finished
۱۵:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Musan Salama
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۴:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۰
VJS Vantaa
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo
۰
۶
Klubi 04
Finished
۱۴:۳۰
Tampere United
۰
۱
EPS
Finished
۱۴:۳۰
HJS Akatemia
۱
۴
Ilves II
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division
Union La Calera
۲
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Palestino Santiago
۱
۱
Everton Vina del Mar
inprogress
۲۱:۳۰
Huachipato
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۲
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۱
۲
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۴:۳۰
Pyunik Yerevan
۵
۱
Alashkert
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Ekranas
۱
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۲
۰
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۵:۳۰
Wales
Premier League
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
Pontypridd Town
۳
۱
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Flint Town United
۱
۱
Penybont
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
Super Liga
MSK Zilina
۱
۱
FK AS Trencin
Finished
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۳
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
DAC Dunajska
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۲
۱
Floya
Finished
۱۵:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Championship
Partick Thistle
۵
۱
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Queen's Park
۱
۰
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۲
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Ayr United
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۲
۰
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۴
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Betis (W)
۱
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Alaves (W)
۰
۴
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۰
Valencia (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Barcelona (W)
۷
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۹:۴۵
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Motorlet Praha
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۱:۴۵
FK Zbuzany 1953
۳
۱
Povltavska FA
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
FK Kraluv Dvur
۰
۱
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۱
۲
Loko Vltavin
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Karlovy Vary
۰
۲
FK Admira Praha
Finished
۱۷:۳۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۰
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec (W)
۶
۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
IV Liga
Rozwoj Katowice
۴
۰
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۲:۳۰
KTS-K Luzino
۱
۱
Gryf Slupsk
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec II
۲
۲
Victoria Czestochowa
Finished
۱۲:۳۰
LKS Drama Zbroslawice
۲
۰
Przemsza Siewierz
Finished
۱۲:۳۰
Wislanie Jaskowice
۳
۲
LKS Luban Maniowy
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
B 1908
۰
۳
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Taarnby FF
۳
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۵:۳۰
GVI
۱
۱
Goerslev IF
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۰
Muang Thong United
Finished
۱۶:۰۰
Police Tero FC
۰
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
England
Premier League 2 Division 1
Chelsea FC U21
۲
۲
Leicester U21
Finished
۱۴:۳۰
Blackburn Rovers U21
۶
۱
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
FC Liverpool U21
۱
۱
Arsenal U21
Finished
۱۶:۳۰
West Ham Utd U21
۰
۱
Crystal Palace U21
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Adiyamanspor
Finished
۱۶:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Kocaelispor
۳
۰
Balikesirspor
Finished
۱۶:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۲
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۵:۳۰
Sariyer GK
۱
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۶:۰۰
Iskenderun
۱
۰
Vanspor FK
Finished
۱۹:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Pazarspor
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۵
1928 Bucaspor
Finished
۱۵:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۱
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۱
Hapoel Haifa
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۱
۱
Hapoel Hadera
Finished
۱۹:۴۵
Maccabi Netanya
۱
۲
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۰:۳۰
Belgium
First Division A
KVC Westerlo
۲
۰
Zulte-Waregem
Finished
۱۹:۴۵
KV Oostende
۱
۲
Racing Genk
Finished
۱۹:۴۵
Oud-Heverlee Leuven
۰
۳
Union St.-Gilloise
Finished
۱۷:۳۰
Club Brugge KV
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Greece
Super League
Lamia 1964
۱
۰
Levadiakos
Finished
۲۰:۰۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
۴
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۶:۰۰
Budapest Vasas SC
۱
۱
Zalaegerszegi TE
inprogress
۲۱:۰۰
Debreceni VSC
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۰
۱
CD Barco
inprogress
۲۱:۰۰
CD Estradense
۲
۲
Deportivo Fabril
Finished
۲۰:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Larne
۲
۰
Coleraine FC
Finished
۲۰:۰۰
Cliftonville FC
۴
۰
Newry City
Finished
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
۴
۳
Crusaders FC
Finished
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۳
۰
Al Salt
Finished
۱۸:۳۰
Al-Faisaly
۳
۰
Al Hussein
inprogress
۲۱:۰۰
Austria
2. Liga
SK Rapid Wien II
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۶:۰۰
Grazer AK 1902
۱
۱
SK Sturm Graz II
Finished
۱۶:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۳
۱
FC Liefering
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۴:۳۰
Sollentuna Utd FF
۰
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Umea FC
۱
۳
Sandvikens IF
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۳
۳
Gefle IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Haninge
۰
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۰
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Ljungskile SK
۲
۳
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
Lindome GIF
۲
۱
IFK Malmo FK
Finished
۱۷:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۶
GAIS
Finished
۱۴:۳۰
Angelholms FF
۱
۲
Åtvidabergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۲
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۲
Baltyk Gdynia
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Stargard
۳
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۴:۳۰
Sokol Kleczew
-
-
Vineta Wolin
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Grudziadz
۱
۳
Starogard Gdanski
Finished
۱۷:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۲
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۵:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۲
Jarota Jarocin
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۴
۱
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Finland
U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۱
Inter Turku U20
Finished
۱۲:۰۰
Croatia
1. HNL U19
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۳
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Istra 1961 U19
۲
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۸:۳۰
NK Osijek U19
۳
۳
NK Varazdin U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Gorica U19
۰
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۰۰
HNK Rijeka U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sport
۱
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Marines FC
۲
۳
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۲
۳
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Ciudad de Bolivar
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Cipolletti
۱
۲
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۷:۳۰
Sansinena
-
-
Sportivo Penarol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olimpo
-
-
Independiente Chivilcoy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera D
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
Club Mercedes
inprogress
۲۲:۰۰
Belgium
First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۱
۰
SK Deinze
inprogress
۲۱:۳۰
Lommel United
۲
۱
RWD Molenbeek
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Division
Gornik Leczna
۱
۰
GKS 71 Tychy
inprogress
۲۱:۳۰
Stal Rzeszow
۳
۴
Resovia Rzeszow
Finished
۱۹:۰۰
Skra Czestochowa
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۳
۲
FK Igman Konjic
inprogress
۲۰:۳۰
FK Borac Banjaluka
۲
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۵:۳۰
FK Leotar Trebinj
۰
۱
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1. Division
AEK Larnaca
۳
۰
Anorthosis Famagusta
inprogress
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۰
۲
Omonia FC Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
۱
۱
Pafos FC
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
CF Fuenlabrada
۱
۲
Linares Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
Merida
۲
۰
Pontevedra
Finished
۱۸:۳۰
CD Badajoz
۰
۲
Racing de Ferrol
inprogress
۲۱:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Rayo Majadahonda
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۱
۱
Atletico Porcuna CF
inprogress
۲۰:۳۰
Slovakia
2. Liga
MFK Kosice
۱
۰
FK Dubnica
Finished
۱۹:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۶:۳۰
Povazska Bystrica
۳
۳
FK Raca Bratislava
Finished
۱۶:۳۰
KFC Komarno
۱
۱
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Terengganu
۲
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۰
۱
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۳۰
Sarawak
۱
۴
Pahang
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۵
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Selangor FC
۵
۰
Melaka United
Finished
۱۶:۳۰
Malta
Premier League
Santa Lucia F.C.
۱
۳
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Floriana FC
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۶:۳۰
Zebbug Rangers FC
۰
۳
Marsaxlokk
Finished
۱۸:۴۵
Russia
FNL
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
PFC Kuban
۴
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
Alania Vladikavkaz
۳
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۹:۳۰
FC Ufa
۰
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۲:۱۵
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۱
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۴:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۲
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۶:۳۰
FK Rubin Kazan
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Drita Gjilan
۲
۱
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۴:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۱
FC Malisheva
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia
Liga 2
Sulut United FC
۱
۰
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
Persipal Palu BU
۰
۰
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۱۰:۴۵
PSKC Cimahi
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۴:۴۵
Persewar Waropen
۰
۰
Persipura Jayapura
Finished
۰۹:۴۵
Nusantara United
۰
۱
PSCS Cilacap
Finished
۱۱:۴۵
Persegres Gresik United
۲
۰
PSIM Yogyakarta
Finished
۱۱:۴۵
Persipa Pati
۲
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
Persekat Kabupaten Tegal
۰
۱
Bekasi City
Finished
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۰
۱
Karo United
Finished
۱۲:۰۰
Persiraja Aceh
۱
۰
Perserang Serang
Finished
۱۳:۰۰
Persijap Jepara
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Regionalliga West
SV Straelen
۱
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۰
SC Preussen Munster
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۳
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۱
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۳
۰
Madura FC
Finished
۱۲:۰۰
Arema Malang
۲
۳
Persebaya Surabaya
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Pendikspor
۳
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Altay SK Izmir
۰
۰
Eyupspor
Finished
۱۹:۳۰
Sakaryaspor
۳
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۲
۰
Bodrumspor
Finished
۱۹:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۰
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۴:۳۰
PAS Giannina U19
۱
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Poland
II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۳
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
Motor Lublin
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
Pogon Siedlce
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Polkowice
۰
۱
Radunia Stezyca
Finished
۱۹:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Nordvarmland FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۰
IK Gauthiod
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Ullern
۰
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Moss
۱
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۳
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Oern-Horten
۲
۴
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
FK Arendal
۵
۴
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۰
۳
Saburtalo
Finished
۱۵:۰۰
FC Gagra
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۵:۰۰
FC Telavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
England
FA Cup
Congleton Town
۱
۱
AFC Fylde
Finished
۱۵:۰۰
Gloucester City FC
۰
۱
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۰
۱
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۷:۳۰
Stocksbridge PS
۲
۲
Ashington
Finished
۱۷:۳۰
Worthing FC
۱
۲
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Kings Lynn
۶
۱
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۳
۳
Biggleswade Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۴
۰
Nuneaton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۱
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۳
۰
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۲
۲
Curzon Ashton
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۳
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۵
۲
Marske Utd FC
Finished
۱۷:۳۰
Metropolitan Police FC
۱
۲
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Yate Town FC
۰
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۳
۰
AFC Sudbury
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Worksop Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۰
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۱
۰
Darlington
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۵
Farnborough FC
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers FC
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Argentina
Primera C Metropolitana
Excursionistas
۰
۰
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Liniers
۰
۰
El Porvenir
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Laferrere
۰
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۲:۰۰
CA Claypole
۱
۰
General Lamadrid
inprogress
۲۲:۰۰
CA Victoriano Arenas
۰
۰
Berazategui
inprogress
۲۲:۰۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Manta FC
۰
۰
Buhos ULVR F.C.
inprogress
۲۱:۳۰
El Nacional Quito
۱
۱
Indepiendente Juniors
Finished
۱۹:۱۵
Guatemala
Primera Division
CD Suchitepequez
۳
۱
Quiche FC
inprogress
۲۱:۳۰
CSD Comunicaciones B
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۱۸:۳۰
Mictlán
۲
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۵:۳۰
England
National League South
Dartford FC
۲
۰
Hungerford Town
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Rio Cup
Americano
۱
۰
Volta Redonda
inprogress
۲۱:۳۰
FC Goncalense
۱
۰
Portuguesa RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
First Amateur Division
KFC Dessel Sport
۱
۱
KVK Ninove
inprogress
۲۱:۰۰
KVV Thes Sport
۱
۱
Oud Heverlee Leuven II
inprogress
۲۱:۰۰
Rupel Boom FC
۰
۰
Hoogstraten VV
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
Cup
FH Hafnarfjordur
۲
۳
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
Palestine
West Bank League
Shabab Alsamu
۰
۰
Jabal Al Mukaber
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al-Dhahiriya SC
-
-
Al Khalil
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
۳
۳
Dornbreite
Finished
۱۸:۳۰
FC Kilia Kiel
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Pansdorf
۱
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Todesfelde
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
SV Frisia 03
۲
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Hercilio Luz
۰
۱
Joinville EC
inprogress
۲۱:۳۰
Belarus
Premier League
BATE Borisov
۱
۱
Torpedo Zhodino
Finished
۱۷:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Varzim SC
۱
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
CF Os Belenenses
۳
۱
SCU Torreense
Finished
۱۹:۱۵
Oliveira Hospital
۲
۱
Estrela Amadora
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
SC Bregenz
۲
۰
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
۴
۴
FC Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
FC Egg
۳
۱
Admira Dornbirn
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Chrobry Glogow II
۰
۱
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۰۰
Rakow II Czestochowa
۱
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۳:۳۰
Stal Brzeg
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۶:۳۰
Lechia Zielona Gora
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Nysa
۰
۳
Sleza Wroclaw
Finished
۱۶:۳۰
KS Stilon Gorzow Wlkp
۰
۰
Miedz Legnica ll
Finished
۱۷:۰۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۲
Warta Gorzow
Finished
۱۷:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۰
۲
Al Hikma Beirut
Finished
۱۶:۰۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Albinoleffe
۱
۱
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۰۳:۳۰
CD UAI Urquiza
۰
۰
Canuelas
inprogress
۲۲:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
NK Bratstvo Gracanica
۳
۱
NK Travnik
Finished
۱۷:۰۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۷:۰۰
Gradina Srebrenik
۱
۰
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۷:۰۰
FK Gorazde
۱
۱
Vis Simm-Bau
Finished
۱۷:۰۰
HNK Tomislav
۳
۳
FK Radnicki Lukavac
Finished
۱۷:۰۰
Tosk Tesanj
۰
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۷:۰۰
Buducnost Banovici
۱
۰
Radnik Hadzici
Finished
۱۷:۰۰
GOSK Gabela
۲
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
MTN Cup 8
Orlando Pirates FC
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik (W)
۲
۳
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
KR Reykjavik (W)
۳
۲
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۴
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
۳
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Loughgall
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۷:۳۰
Annagh United
۲
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۷:۳۰
FC Ards
۵
۲
Dergview
Finished
۱۷:۳۰
Dundela
۲
۱
Newington FC
Finished
۱۷:۳۰
Ballyclare
۱
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۷:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۲
Ballinamallard United
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
League Two
Bonnyrigg Rose
۲
۴
Stenhousemuir
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۲
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۲
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۰
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۵
۱
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group B
Reims II
۱
۳
Metz II
Finished
۱۸:۳۰
Haguenau
۱
۱
ASM Belfort
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Liga Bet South
Beitar Petah Tikva
۰
۰
Hakoach Amidar Ramat Gan
inprogress
۲۱:۴۵
Hapoel Ganey Tikva
۰
۱
Hapoel Azor
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۱
۰
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Miramar Misiones
۰
۰
Club Atletico Cerro
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Caudal Deportivo de Mieres
۳
۰
UD Llanera
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
۱
۲
DSV Leoben
inprogress
۲۰:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۲
۲
Duzcespor
Finished
۱۹:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۹:۳۰
Somaspor
۰
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۶:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۱
Ankaraspor
Finished
۱۶:۰۰
Arnavutkoy
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۶:۰۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Amedspor SK
Finished
۱۹:۳۰
Batman Petrolspor
۳
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۹:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
۳
۰
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Santa Ursula
۱
۰
UD Tamaraceite
Finished
۱۹:۰۰
UD Ibarra
۱
۲
Panaderia Pulido
Finished
۱۹:۳۰
Arucas CF
۲
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۹:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۲
۰
Tenerife B
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Group B
US Pontedera 1912
۰
۲
Siena 1904
Finished
۱۹:۰۰
ASD Torres
۲
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۱
۲
UE Cornella
Finished
۱۸:۳۰
Real Murcia
۲
۲
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
UD Logrones
۳
۰
CE Sabadell
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Patacona FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Carioca Women
Cabofriense (W)
-
-
AF Perolas Negras (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Vasco da Gama (W)
۱
۰
Serra Macaense FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
۵
۱
Duque de Caxias (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo RJ (W)
-
-
America RJ (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Stade Nyonnais
۲
۱
Chiasso
Finished
۱۸:۳۰
SC Cham
۱
۳
Rapperswil Jona
Finished
۱۷:۳۰
FC Baden
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۵
۱
Zurich II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bulle
۳
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
SC Kriens
۱
۱
FC Bavois
Finished
۱۹:۰۰
South Africa
1st Division
Cape Town All Stars
-
-
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
Pretoria Callies
۲
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
Norway
2. Division Group 2
Gjovik-Lyn
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Levanger FK
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۳
۰
Frigg
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tabasalu Charma
۷
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۵
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
Tartu Kalev
۱
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Aumund-Vegesack
۲
۴
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
BTS Neustadt
۲
۳
OSC Bremerhaven
Finished
۱۴:۳۰
Brinkumer SV
۰
۳
Schwachhausen
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۱
Blumenthaler SV
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Nordstrand
۶
۰
Grei
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas II
۴
۱
Froya
Finished
۱۸:۳۰
Ready
۲
۳
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۶
۳
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Tanzania
Premier League
Namungo FC
۰
۰
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Hartley Wintney
۰
۱
Truro City FC
Finished
۱۷:۳۰
Dorchester Town FC
۳
۲
Harrow Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۲
۰
North Leigh FC
Finished
۱۷:۳۰
Beaconsfield Town
۰
۲
Poole Town F.C
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۳
۰
Tiverton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Medkila (W)
۲
۴
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Torina
۰
۱
Castro
Finished
۱۷:۴۵
UM Escobedo
۳
۱
SDA Albericia
Finished
۱۸:۳۰
UD Samano
۲
۱
UC Cartes
Finished
۱۸:۳۰
Solares
۱
۱
SD Revilla
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Manacor
۱
۰
CE Mercadal
Finished
۱۸:۰۰
Santanyi
۳
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۰۰
PE Sant Jordi
۲
۲
Constancia
Finished
۱۸:۳۰
UD Collerense
۱
۳
CD Llosetense
Finished
۱۹:۰۰
Algeria
Ligue 2
CA Batna
۱
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۸:۳۰
USM Annaba
۱
۰
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۱
۱
MC El Eulma
Finished
۱۸:۳۰
AS Ain M'lila
۲
۰
US Chaouia
Finished
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۰
۰
AS Khroub
Finished
۱۸:۳۰
NRB Telaghema
۱
۰
RB Ouargla
Finished
۱۸:۳۰
US Souf
۱
۰
Hamra Annaba
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Jadran LP
۵
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Urooba
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۶:۴۵
Al-Ramms
۲
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۴۵
Fursan Hispania FC
۱
۲
Baynounah SC
Finished
۱۶:۵۰
Wales
Cymru North
Cefn Druids AFC
۳
۲
Llanidloes Town
Finished
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
Buckley Town
۰
۱
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Colwyn Bay
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
Holywell
۲
۰
Penrhyncoch FC
Finished
۱۷:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Omarska
۲
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۷:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Laktasi
Finished
۱۷:۰۰
FK Zvijezda 09
۵
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۷:۰۰
FK Slavija Sarajevo
۳
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۰۰
FK Modrica
۰
۰
Famos Vojkovici
Finished
۱۷:۰۰
Sloboda Mrkonjic Grad
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۷:۰۰
FK Podrinje
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۷:۰۰
Wales
Cymru South
Trefelin
۳
۱
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Espanyol B
۱
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۷:۳۰
Saguntino
۰
۰
CF Badalona
Finished
۱۹:۰۰
Valencia CF B
۲
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۲
۱
NK Nafta Lendava
Finished
۱۷:۰۰
NK Bilje
۳
۵
Krsko
Finished
۱۷:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۴
ND Ilirija
Finished
۱۷:۰۰
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
Uzbekistan
Super League
FC Bunyodkor
۲
۱
Navbahor
Finished
۱۷:۰۰
England
Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
۴
۱
Barwell FC
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۴
Stourbridge FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۵
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Redditch United FC
۴
۲
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Kings Langley FC
۲
۵
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۷:۳۰
Hednesford Town
۵
۰
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۲
TB Tvoroyri
Finished
۱۷:۳۰
Undrið FF
-
-
HB Torshavn II
Finished
۱۹:۳۰
NSI Runavik II
-
-
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
inprogress
۱۹:۳۰
B36 Torshavn II
۱
۱
B71 Sandur
inprogress
۲۱:۳۰
England
Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۰
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۳
۲
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۰
Horsham FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۳
۱
Margate FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Grodig
۱
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۱۷:۳۰
SV Austria Salzburg
۵
۰
TSV St. Johann
Finished
۱۷:۳۰
Hallein
۱
۱
SV Kuchl
Finished
۱۷:۳۰
SK Bischofshofen
۳
۱
USK Anif
Finished
۱۷:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۰
۱
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
San Marino
Campionato
Domagnano
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۱
۱
AC Libertas
Finished
۱۶:۳۰
Fiorita
۲
۰
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۱
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
1. Liga
Valmiera FC II
۴
۱
AFA Olaine
Finished
۱۶:۳۰
FK Rezekne/Bjss
۵
۲
FK Smiltene
Finished
۱۸:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Teteks
۰
۲
ZFK Kamenica Sasa
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Kit-Go Pehcevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Sloga 1934 Vinica
۰
۱
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Al-Jaish
۰
۰
Tishreen
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۰
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
Anagennisi Deryneia
۰
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Digenis Ypsonas
۱
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۲
۱
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۳۰
Montenegro
First League
FK Rudar Plevlja
۲
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۶:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۵
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۳
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۱
۲
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Coimbra EC U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Torpedo Vladimir
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۰
FC Tver
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Vital'O FC
۱
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FK Apos Blansko
۲
۱
Unicov
Finished
۱۶:۳۰
FK Hodonín
۲
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۶:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۱
Fastav Zlin B
Finished
۱۶:۳۰
Uhersky
۰
۰
FC Slovacko B
Finished
۱۶:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۱
۰
SK Hranice
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Rosice
۰
۱
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
Hadamar
۱
۰
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۴
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۳
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۳
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
1. NL
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۰۰
NK Jarun
۲
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۷:۰۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Beti Onak
۱
۰
CD Cortes
Finished
۱۷:۳۰
CF Ardoi
۱
۱
Valle de Egues
Finished
۱۸:۰۰
Avance Ezcabarte
۴
۱
CD Subiza
Finished
۱۸:۰۰
Burlades
۲
۱
CD Pamplona
Finished
۱۹:۱۵
Scotland
Lowland League
Cumbernauld Colts FC
۱
۳
Stirling University FC
Finished
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۲
۲
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۲
۱
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Edinburgh University
۱
۴
Broomhill
Finished
۱۷:۳۰
Spartans
۶
۰
Dalbeattie Star
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group A
Rennes II
۱
۲
St Pryve St Hilaire
Finished
۱۸:۳۰
Blois Foot 41
۲
۳
Caen II
Finished
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۱
Chateaubriant
Finished
۱۹:۳۰
Rouen
۴
۱
US St. Malo
Finished
۱۹:۳۰
England
Northern Premier League
Guiseley
۱
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۰
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Lancaster City
۱
۱
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۲
۰
Liversedge
Finished
۱۷:۳۰
Atherton Collieries
۲
۰
Ashton United
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۷:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۰
۳
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Marine
Finished
۱۷:۳۰
France
Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۱
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Stade Reims (W)
۳
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۶:۰۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Ashdod
۰
۰
Maccabi Herzliya
inprogress
۲۱:۴۵
Brazil
Carioca Serie B1
Perolas Negras
۰
۰
7 De Abril RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Serra Macaense
۰
۲
Paduano EC
inprogress
۲۱:۳۰
Morocco
Botola Pro
Olympique de Safi
۱
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۰:۴۵
Club Chabab Riadi Salmi
-
-
Olympique Khouribga
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Mexico
Liga TDP, Group 10
Club Fundadores
۰
۰
Inter Queretaro II
inprogress
۲۰:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 8
Hidalguense
۳
۰
Cefor Chaco Giménez
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
۰
۳
Ciudad de Murcia
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Manchego Ciudad Real CF
۲
۰
Quintanar Rey
Finished
۱۹:۳۰
France
National 2, Group C
Toulon Var
۰
۱
Jura Sud Foot
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Ales
۰
۱
RC Grasse
inprogress
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Cartaya
۱
۱
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۹:۳۰
Bollullos CF
۲
۱
AD Ceuta FC B
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Super League Women
FC Basel (W)
۱
۲
Servette Chenois (W)
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola 2
Raja Beni Mellal
۰
۱
Olympique Dcheira
Finished
۱۹:۳۰
Ittihad Khemisset
۰
۱
Renaissance Zemamra
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Lys Sassandra
۱
۱
Club Omnisports Korhogo
Finished
۱۹:۰۰
Stella Club d Adjame
۱
۰
ASI d'Abengourou
inprogress
۲۱:۱۵
Kuwait
Premier League
Al Tadamon
۱
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۰
۰
Al-Jahra
inprogress
۲۰:۵۰
France
National 2, Group D
GOAL FC
۱
۱
Andrezieux
Finished
۱۸:۳۰
Vierzon
۱
۳
FC Nantes B
Finished
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۲
۰
Bourge Foot 18
Finished
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
۱
۰
Angers II
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
U19 Championship
Famalicao U19
۲
۳
Rio Ave U19
Finished
۱۷:۳۰
Porto U19
۲
۰
Boavista U19
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Correcaminos II
۲
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۱۸:۳۰
Leones Negros UDG II
۰
۳
Tritones Vallarta MFC
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
SD Beasain
۱
۰
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
Racing Rioja
۲
۱
Deportivo Alaves B
inprogress
۲۰:۳۰
Arnedo
۰
۱
AD San Juan
inprogress
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Ponferradina B
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۱۵
Atletico Astorga CF
۴
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۲
۲
San Ignacio
Finished
۱۸:۰۰
Urduliz FT
۱
۰
Lagun Onak
Finished
۱۸:۳۰
Anaitasuna
۴
۴
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۸:۳۰
SD Deusto
۱
۱
CD Vitoria
Finished
۱۹:۱۵
SCD Durango
۰
۱
Club Portugalete
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
۲
۰
SV Leobendorf
Finished
۱۸:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۷
۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۲
Ourense CF
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۰
۰
AD Union Adarve
Finished
۱۷:۳۰
Leganes B
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۶
۰
ONS Oulu (W)
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Highland League
Inverurie Loco Works
۰
۱
Brechin City
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۱
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۴
Spaeri
Finished
۱۸:۳۰
Gibraltar
National League
Mons Calpe SC
۱
۲
Lynx FC
Finished
۱۷:۳۰
Lincoln FC
۳
۰
Manchester 62 FC
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Wettswil-Bonstetten
۳
۰
FC Weesen
Finished
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Tuggen
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U20 Championship
Atlas U20
۱
۰
Necaxa U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico San Luis U20
۲
۲
Tigres U20
Finished
۱۷:۳۰
Monterrey U20
۳
۱
Pachuca U20
Finished
۱۷:۳۰
Cruz Azul U20
۱
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۷:۳۰
England
National League North
Leamington FC
۲
۲
AFC Telford United
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۴
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۷:۳۰
Israel
National League U19
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۲
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Netanya U19
۱
۲
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۶:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۷:۱۰
Hapoel Raanana U19
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۷:۴۵
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Ravensburg
۳
۱
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۴
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۵:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
Freiburger FC
Finished
۱۵:۳۰
SV Oberachern
۱
۴
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
Offenburger FV
۰
۶
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۲
۰
Istres U19
Finished
۱۶:۰۰
Montpellier U19
۱
۱
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Ytterhogdals IK
۱
۲
Storfors AIK
Finished
۱۳:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Bodens BK
۲
۱
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۳
۲
Sund IF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
-
-
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۴
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۴
۱
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Blacks Power
۰
۵
Bul FC
Finished
۱۴:۳۰
Maroons FC
۵
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
URA FC
۰
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Express SC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Viby IF
-
-
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Odder IGF
۵
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۱
۳
Vejgaard
Finished
۱۵:۰۰
FC Djursland
۰
۷
Aarhus Fremad II
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Unia Tarnow
۰
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۴:۳۰
KS Lublinianka
۳
۰
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۵:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۱
LKS Lagow
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۴:۳۰
Rostocker FC
۲
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۲
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۴:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۳
Greifswalder FC
Finished
۱۴:۳۰
Chemnitzer FC
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
3rd Division
Ishoj
۱
۴
Middelfart
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۲
۳
AB Tarnby
Finished
۱۴:۳۰
Oureskolernes BK
۰
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۴
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
-
-
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
Tarup-Paarup IF
۳
۰
Varde
Finished
۱۴:۳۰
OKS
-
-
B 1909
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۲
Marienlyst
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Assyriska BK
۳
۲
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Ullareds IK
۱
۲
Hittarps IK
Finished
۱۵:۰۰
Sävedalens IF
۶
۲
Tolo IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۳
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Kansanshi Dynamos
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۴:۳۰
NAPSA Stars FC
۳
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۲
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Samut Prakan City FC
۲
۱
Phrae United
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۱
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai FC
۲
۱
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۳
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
-
-
FC Gute
Finished
۱۴:۰۰
Skiljebo SK
۳
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
Forsbacka IK
۰
۳
IFK Stocksund
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Brondby U19
۴
۲
Aalborg U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Midtjylland U19
۸
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۴:۳۰
Silkeborg U19
۲
۱
AGF/Viby U19
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
1. Division
FK Osipovichy
۰
۴
FC Smorgon
Finished
۱۳:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۱
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۵:۲۰
FC Lida
۰
۰
Ostrovets
Finished
۱۷:۰۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopian Medhin
-
-
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Koln (W)
۴
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۴:۳۱
Belarus
Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۰
۳
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FK Gomel Reserves
۱
۲
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Russia
FNL 2, Group 3
Avangard Kursk
۰
۰
FC Sakhalinets
Finished
۱۳:۳۰
Poland
Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
Korona Kielce U19
۲
۴
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۱
۳
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Perugia U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۳
۰
Cittadella U19
Finished
۱۵:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
Pordenone U19
۱
۰
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Ternana U19
۰
۲
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggina U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli U19
-
-
Crotone U19
Finished
۱۶:۳۰
Imolese U19
۰
۰
Pescara U19
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۲
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Flora Tallinn (W)
۱۱
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۲:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۲
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۲:۳۰
Cambodia
Premier League
Boeung Ket FC
۱
۲
Angkor Tiger
Finished
۱۲:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۵:۰۰
Naga World FC
۲
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۵:۰۰
Phnom Penh Crown
۲
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University
۲
۰
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
4. Liga
Fk Arsenal Ceska Lipa
۱
۰
SK Kladno
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava 2
۱
۲
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۷
SK Mondi Steti
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۱
۱
FK Prepere
Finished
۱۱:۴۵
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Sokol Zivanice
Finished
۱۷:۳۰
Slovan Velvary
۵
۲
FK Usti nad Labem
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
2. Liga
Trinec
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
Prostejov
۰
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۷:۳۰
SK Lisen
۱
۲
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۲
۲
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Marumo Gallants Reserves
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Philippines
PFL
United City FC
۱
۰
Maharlika
Finished
۱۱:۳۰
Azkals DT
۰
۱
Kaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Japan
WE League Cup Women
NTV Beleza (W)
۳
۴
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۰:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Zenit Izhevsk
۲
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۲
۲
Ural-D Yekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۳
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۳
۱
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۷:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۷
OH Leuven (W)
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۱
۶
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Noordwijk
۱
۱
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
FC Lisse
۲
۱
OFC Oostzaan
Finished
۱۶:۰۰
SV Spakenburg
۰
۴
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Volendam Reserves
۰
۱
Scheveningen
Finished
۱۶:۳۰
Koninklijke HFC
۲
۰
IJsselmeervogels
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۲
۰
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
Jong Sparta Rotterdam
۳
۱
De Treffers
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۴
۱
ACS Ineu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Scolar Resita
۱
۲
Pobeda Star Binov
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
۰
۰
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Lillehammer
۳
۳
Volda
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۵
۰
Spjelkavik
Finished
۱۷:۰۰
Elverum
۳
۰
FK Toten
Finished
۱۷:۳۰
Aalesund FK II
۲
۱
Honefoss BK
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۱
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۰
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۱
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۴
۲
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۷:۰۰
SV Morlautern
۳
۲
FSV Jagersburg
Finished
۱۷:۰۰
Kirchberg 1909
۳
۳
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Landesliga
SV Vols
۳
۰
Oberperfuss
Finished
۱۵:۳۰
ASKO Gmund
۱
۲
Spittal
Finished
۱۶:۰۰
SC Bad Sauerbrunn
۵
۵
FC Deutschkreutz
Finished
۱۸:۳۰
UFC Markt Allhau
۱
۴
Oberwart
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۳
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Bjarg
۱
۴
Sola
Finished
۱۵:۳۰
IL Brodd
۱
۲
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۱
۴
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۰۰
Bremnes
۵
۰
Akra IL
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۳
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۲
۲
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga East
Partizan Bardejov
۰
۰
Slavia TU Kosice
Finished
۱۵:۳۰
MSK Namestovo
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۶:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
CSM Victoria Carei
۱
۳
Minerul Ocna Dej
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۴
۰
Farul Constanta II
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۱
۰
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۲
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2. Division
FC Roskilde
۰
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۲
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF
۲
۲
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC.
۰
۳
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
B93 Kopenhagen
۴
۰
Brabrand IF
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۰
Sepsi II
Finished
۱۵:۳۰
CSO Plopeni
۰
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۰
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
FFC Frankfurt II (W)
۳
۲
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
SC Kitzbuhel
۰
۱
Reichenau
Finished
۱۵:۰۰
SC Imst
۴
۴
Schwaz
Finished
۱۷:۳۰
FC Kufstein
۲
۴
SV Fugen
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
IF Fram Larvik
۲
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۶
۲
Uraedd FK
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Randesund
۱
۳
Halsen
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
Nosaby IF
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۰
۰
FC Homburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
Vointa Lupac
۱
۰
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
First League
Makedonija GjP
۱
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۳
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
ACS Foresta Suceava
۲
۰
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Acs Bucovina Radauti
۱
۲
ACS Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
Stiinta Miroslava
۳
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
Lietava Jonava
۰
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۳
۵
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Nykopings BIS
۵
۱
IFK Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۳
۰
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Steinkjer
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۱
۰
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
Japs
۱
۳
FF Jaro
Finished
۱۵:۳۰
PIF Parainen
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PK-35
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۳۰
FC Milsami Orhei
۱
۰
CSF Balti
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SC Freital
۰
۲
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۳
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
FC Grimma
۰
۰
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۵:۳۰
SV 1890 Westerhausen
۱
۱
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۵:۰۰
Kickers Emden
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Qalansawe
۱
۱
Maccabi Nujeidat Ahmed
inprogress
۲۱:۴۵